Czwartek 30, 2020 (HealthDay News) – Po czterech latach spadków oczekiwana długość życia w Stanach Zjednoczonych wydłużyła się w 2018 roku, podali urzędnicy ds. Zdrowia

Czwartek 30, 2020 (HealthDay News) – Po czterech latach spadków oczekiwana długość życia w Stanach Zjednoczonych wydłużyła się w 2018 roku, podali urzędnicy ds. Zdrowia

Odkrycia „bardzo pomagają” od dawna sugerowanym osobom, aby dopasować aktywność fizyczną do ich codziennych zajęć, na podstawie dr Richarda Bockmana.

„Przygotuj się i chodź” – powiedział Bockman, szef ds. Roztworu hormonalnego w szpitalu operacji specjalnych w Nowym Jorku.

Zadania o mniejszym wpływie nie mają efektu, jakim jest duża względna gęstość kości. Ale Bockman, który być może nie był aktywny w badaniach naukowych, stwierdził, że podczas gdy problemy z względną gęstością kości w niebezpieczeństwie złamania biodra są uwzględnione. Składają się z energii masy mięśniowej dolnej części tułowia, stabilności i zwinności, ponieważ połamane boki są prawie zawsze wynikiem jesieni.

Dennis Thompson HealthDay Reporter

ŚRODA, 30 października 2019 r. (HealthDay News) – Stany Zjednoczone właśnie otrzymały przegląd, czyli coroczne nagłówki wiadomości nie są dobre.

Długość życia skurczyła się w ciągu ostatnich 3 lat, na skutek rosnących cen samobójstw i przedawkowania leków.

wykorzystanie wśród prawie dwukrotnie wzrosło w ciągu ostatniego roku, zwiększając możliwości dla całego pokolenia ludzi w USA.

Tylko około 50% nieubezpieczonych niemowląt otrzymało taką propozycję, co czyni je podatnymi na choroby zakaźne, którym można zapobiec.

To są główne ustalenia z wellness, stany zjednoczone ameryki, 2018, raport, który jest wydawany co roku przez amerykańskie Centers for Infection Control and Prevention, ogólnokrajowe Centrum Statystyki Zdrowia (NCHS).

Żywotność w momencie dostawy wyniosła 78,6 lat w 2017 r., Co jest prawdziwą liczbą, która spadła w ciągu ostatnich kilku lat, donosi raport.

Żywotność skróciła się o 0,2 roku między 2014 a 2015 rokiem, a kolejne 0,1 roku między 2015 a 2016 rokiem.

i ofiar śmiertelnych

Skrócenie długości życia było spowodowane większą liczbą ofiar śmiertelnych wśród młodszych ludzi w Stanach Zjednoczonych, stwierdziła współautorka raportu Renee Gindi, szefowa badań analitycznych w NCHS.

„Kiedy ty sam będziesz mieć więcej młodszych ludzi, którzy umiera, skróci to długość życia” – stwierdził Gindi.

Te ofiary śmiertelne są powiązane z dwoma innymi statystykami, które podkreślają zwiększoną liczbę ofiar śmiertelnych z powodu samobójstw i leków.

Wyniki ujawniły, że cena popełnienia samobójstwa dzieci w wieku od 10 do 14 lat wzrosła ponad dwukrotnie w latach 2007-2017, z 0,9 do 2,5 zgonów na każde 100 000 dzieci.

Ogólny wskaźnik samobójstw w USA wzrósł o 24%, z 11,3 do 14 zgonów na 100 000 osób w tym samym okresie.

Cena zgonów z powodu przedawkowania leków w Ameryce również uległa dramatycznemu wzrostowi o 82% w ciągu dziesięciu lat, z 11,9 do 21,7 zgonów na 100 000 osób.

reprostal sterydy anaboliczne

„Widzimy wzrost przedawkowania leków i samobójstw wśród młodszych dorosłych, gdzie nie widzimy śmierci, która jest dużym typem zespołów” – stwierdził Gindi. „naprawdę jest to czynnik wpływający na skrócenie długości życia”.

Epidemia rozpaczy

Amy Norton HealthDay Reporter

CZWARTEK, 6 sierpnia 2020 r. (HealthDay News) – proces starzenia się seniorów może nie być tak ostry jak brzytwa, jak ich matki i tatusiowie, wynika z najnowszych badań – coraz więcej pytań dotyczących tego, co dokładnie ten wzorzec może oznaczać dla przyszłe ceny.

Oceniając wartościowe informacje na temat dorosłych Amerykanów z dwóch dekad, badacze odkryli różnice, które są pokoleniowymi testami funkcji intelektualnej. Odnosi się to do ważnych zdolności umysłowych, takich jak przypominanie sobie, myślenie i rozwiązywanie problemów.

Przeciętnie ludzie w Ameryce stworzeni w ramach pokolenia od wczesnego do średniego boomu między 1948 a 1959 rokiem – wypadli nieco poważniej w tych testach niż poprzednie pokolenia. Wzorzec odwrócił dokładnie to, co w rzeczywistości było perspektywą, która się poprawia. Ludzie w Ameryce stworzeni w latach 1942–1947 generalnie przewyższali te stworzone w latach 1890–1923.

Według autora badania Hui Zhenga, profesora socjologii na Uniwersytecie Stanowym Ohio, wyniki są zaskakujące.

Osoby z wyżu demograficznego mogą mieć rzeczy, które są dla nich pewne – w tym zaawansowane kwoty szkolne, mniej palenia papierosów i używanie aspektów niebezpiecznych, takich jak plusy. Wszystkie zostały już powiązane ze zmniejszonym ryzykiem psychologicznego osłabienia.

Ponadto raporty badawcze wykazały, że starsze osoby dorosłe wydają się mieć mniejsze ryzyko demencji niż ich rodzice i dziadkowie obecnie. Jednak, stwierdził Zheng, istnieją pewne dowody na stabilizację spadku.

Mimo że boomers mają pewne zalety w swojej części, pod kilkoma względami są jeszcze gorsze niż poprzednie pokolenia – w tym wyższy wskaźnik i brak aktywności fizycznej.

W rzeczywistości Zheng odkrył, że te dwa nawyki wydają się stanowić wytłumaczenie, jakim są obniżone wyniki w testach poznawczych częściowego boomersa.

Stwierdził jednak, że istnieje wyraźnie mocniejszy element: rosnące ceny samotności i depresji.

Nie jest jasne, dlaczego jednak niektóre raporty z badań naukowych odkryły związek między zagrożeniem demencją, powiedział Zheng.

Nie wiadomo, czy rozpacz jest rzeczywiście niebezpiecznym elementem dla demencji, na podstawie Heather Snyder, wiceprezes ds. Medycznych i operacji naukowych Stowarzyszenia Alzheimera.

Procedura demencji jest naprawdę długa i niewykluczone, że mózg ludzi, na którym się ona opiera, skutkuje – wyjaśnił Snyder – który nie był związany z badaniami.

Robert PreidtHealthDay Reporter

PIĄTEK, 2 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – To jedna rzecz, której wszyscy martwią się, ponieważ się starzeją: wyczerpana energia, spowolnienie, a także niezdolność do wykonywania codziennych zadań z prostotą.

Ale to nie tylko produkt uboczny starzenia się: słabość to samodzielny stan, o którym mówią naukowcy.

Niestety, problemem jest gorsze samopoczucie i większe niebezpieczeństwo śmierci, instytucjonalizacji i hospitalizacji – zauważyli.

Mimo że słabość jest najbardziej typowa wśród starszych dorosłych, młodzi dorośli stają się słabi niezależnie od tego, czy mają jedną lub więcej chronicznych chorób, które powodują niepełnosprawność.

Badacze przeanalizowali 46 badań ponad 120 000 osób w wieku 60 lat i starszych, żyjących bez pomocy w 28 krajach. Okazało się, że 4,3% osób jest przyczyną słabości każdej z grup wiekowych oraz faktu, że kobiety są bardziej podatne na zranienie niż mężczyźni w ciągu roku.

Odkrycia „twierdzą, że prawdopodobieństwo rozwoju słabości u seniorów jest wysokie. Jest to często problem występujący na całym świecie, który pokazuje poważne wyzwanie w radzeniu sobie z narodami dotkniętymi procesem starzenia się populacji” – powiedział współprzewodniczący badań Richard Ofori-Asenso. Ukończył edukacyjną szkołę zdrowia publicznego i medycyny prewencyjnej na Uniwersytecie Monash w Melbourne w Australii.yourpillstore.com

Znacznie ponad 20 procent światowej populacji osiągnie wiek 60 lat do 2050 r., A zatem przewiduje się, że prawdziwa liczba osób z ułomnością wzrośnie.

Nie ma absolutnie żadnej pewnej koncepcji słabości, ale zwykle jest ona identyfikowana, gdy osoba spełnia trzy wymagania po pięciu latach: niska, słaba energia trzymania, niska moc, powolna prędkość chodzenia i utrata masy ciała, która jest nieumyślna.

Na szczęście interwencje takie jak np. Suplementacja pomagają w zapobieganiu lub czekaniu na rozwój słabości, w oparciu o naukowców. Wcześniejsze badania wykazały, że prawdopodobnie możliwe jest również odwrócenie słabości.

Podczas publikacji wiadomości z uczelni Ofori-Asenso i ich współpracownicy wymagali „regularnych testów w celu oceny podatności seniorów na rozwój słabości, aby odpowiednie interwencje były wdrażane na czas”.

Wyniki badań zostały opublikowane 2 sierpnia System JAMA Otwarty.

Informacje WebMD z HealthDay DOSTAWA: Uniwersytet Monash, wprowadzenie wiadomości, 2 sierpnia 2019 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

ŚRODA, 22 maja 2019 r. (HealthDay News) – dobra mniejszość starszych ludzi ma jednak problem z opłaceniem recepty, rząd, który to nowe programy.

Około 5% dorosłych w wieku 65 lat i starszych nie przyjmuje leków tylko zgodnie z zaleceniami dotyczącymi oszczędzania pieniędzy, na podstawie informacji uzyskanych z badań przeprowadzonych przez amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom.

Badanie ujawniło, że prawie 1 na 5 seniorów spodziewał się, że lekarz zmieni je na tańsze lekarstwo.

„Możliwe, że zrezygnowali z lekarstw, za które mogli nie zapłacić, zabrali mniej leków niż zalecono lub opóźnili realizację recepty” – stwierdził główny autor, Cohen, statystyk CDC.

Judith Beizer, profesor farmacji klinicznej na St. John’s University w Nowym Jorku, odzwierciedla rosnące ceny leków, ale pokazuje również, że seniorzy są skłonni być inteligentnymi konsumentami, jeśli chodzi o ich opiekę zdrowotną.

„Cieszę się, że znajdziesz ludzi, którzy proszą swojego lekarza o tańsze lekarstwa” – powiedziała, ponieważ zdają sobie sprawę, że istnieją alternatywy. ”Ciągle mówimy klientom, aby nie bali się pytać lekarza, gdy są na miejscu jest alternatywnym rozwiązaniem, które mogłoby mieć taki sam efekt, a nawet tańsze ”.

Wydatki na leki w USA stale rosną, i to nie tylko z powodu wysokich cen nowych, najnowocześniejszych leków.

Firmy farmaceutyczne stale podnoszą koszty starszych markowych leków, prawie pięciokrotnie przewyższając ogólną cenę inflacji w kraju w latach 2005-2016, na podstawie niedawno opublikowanego badania sprawy odnowy biologicznej.

Aby obserwować, jak seniorzy radzą sobie z tymi wydatkami, naukowcy z CDC przeanalizowali informacje za pośrednictwem wieloletniego ogólnokrajowego badania ankietowego dotyczącego zdrowia.

Naukowcy odkryli, że 86% seniorów w wieku 65 lat i starszych faktycznie przyjmowało leki w poprzednim roku.

Spośród nich około 1 na 20 nie mógł po prostu przyjąć leku zgodnie z zaleceniami.

„Jestem naprawdę zdumiony, że porcja, która nie wzięłaby tylko leków zgodnie z zaleceniami, okazała się zatem niska” – stwierdził Beizer. „Osobiście spodziewałbym się, że to będzie większe”.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

WTOREK, 29 września 2020 r. (HealthDay News) – z powodu niepowodzenia badania, które doprowadziło do rozpaczy i nie tylko, u wielu seniorów.

„To naprawdę ogromny czas, który jest trudny dla ośrodków dla seniorów i osób, których będziesz potrzebować, aby zrównoważyć wyniki chorób związanych z COVID-19 ze słabymi wynikami zdrowotnymi związanymi z izolacją społeczną” – stwierdziła Catherine Palmer, prezes Akademii Audiologii w Stanach Zjednoczonych.

Niestety, starsi dorośli, którzy korzystają z pomocy słuchu, mogą być z nimi mniej, po prostu dlatego, że myślą, że nie ma z kim się połączyć. Może to zmniejszyć hałas wprowadzany do mózgu i powodować deprywację słuchową. Uważa się, że przeciętna osoba prawdopodobnie nie słyszy i wymaga wysiłku, który wymaga dodatkowej interakcji.

„Użytkownicy rodzinni i znajomi powinni zachęcać swoich kochanych do ciągłego korzystania z aparatów słuchowych – zawsze wokół nas jest coś takiego” – stwierdził Palmer podczas premiery wiadomości w akademii.

Aparaty słuchowe również wymagają konserwacji. Dla wielu pomoce słuchowe mogą nie działać dobrze lub wcale, a ponadto nie są w stanie sprawdzić ich rutynowej opieki.

„Jeśli ktoś nadal korzysta z aparatu słuchowego, który już nie działa, działa on jak zatyczka do uszu – naprawdę blokuje hałas” – powiedział Palmer, który jest dodatkowo współpracownikiem w pracy nauczyciela na Uniwersytecie w Pittsburghu.

Wielu audiologów oferuje opiekę online i opiekę przy krawężniku dla osób, które nie mogą prawidłowo wejść do ośrodka. Niektóre ośrodki dla seniorów umożliwiają audiologom spełnienie kryteriów amerykańskich ośrodków kontroli i zapobiegania chorobom po przeprowadzeniu kontroli temperatury i / lub pokazu.

Wiele łatwych problemów z aparatem słuchowym można rozwiązać poprzez wizytę online. Bardziej wymagające kwestie mogą wymagać wizyty twarzą w twarz z audiologiem.

Utrata słuchu może mieć wpływ na ogólny stan zdrowia. Badania przeprowadzone przez klasę medycyny Johns Hopkins University wykazały, że ludzie z pięciokrotnie prawie na pewno się rozwiną. Ich niebezpieczeństwo upadku jest zwykle większe niż w przypadku seniorów bez ubytku słuchu.

„Słuch jest zdecydowanie elementem, który jest ważny dla dobrego samopoczucia” – stwierdził Palmer. „u siebie, znajomego lub członka rodziny, ważne jest, aby zbadać to jak najszybciej. w przypadku podejrzenia jakiegokolwiek stopnia ubytku słuchu”

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWA: United States Academy of Audiology, premiera wiadomości, 22 września 2020 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serena Gordon HealthDay Reporter

PIĄTEK, 2 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – małe elektryczne „łaskotanie” może wpłynąć na organizm, a naukowcy z Wielkiej Brytanii twierdzą, że może to poprawić ogólne samopoczucie, a także spowolnić niektóre efekty starzenia.

Terapia łaskotek jest znana jako przezskórny nerw błędny (tVNS). Proces polega na wykonaniu na zamówienie, czyli umieszczeniu elektrod zawierających elementy w uchu zwanym tragus; to jest mała, ostro zakończona końcówka nad płatkiem ucha.

Mały prezent elektryczny jest dostarczany przez filmy, aby wpłynąć na nerw błędny. Nerw błędny jest elementem autonomicznego układu stresowego, który będzie odpowiadał za funkcje ludzkiego organizmu, których nie bierzesz pod uwagę, jak ciepło i rytm serca.

Autorzy badań twierdzą, że produkt może pomóc zrównoważyć system, który jest autonomiczny.

„Widzieliśmy, że po prostu czternaście dni codziennych programów telewizyjnych pomogło zrównoważyć ilość zadań w obu gałęziach dla nerwowego układu autonomicznego” – stwierdziła Susan Deuchars, jedna z autorów badania. W rzeczywistości jest dyrektorem ds. Badań w szkole edukacyjnej nauk biomedycznych na Uniwersytecie w Leeds w Anglii.

„Te gałęzie generalnie działają stabilnie, aby umożliwić zdrowsze poziomy zadań. Wraz z wiekiem – a także w przypadku kilku schorzeń – równowaga ta zmienia się, więc gałąź, która jest sympatyczna, co jest szkodliwe dla dobrego samopoczucia. TVNS codziennie wydaje się naprawiać całkowita kwota działań związanych ze zdrowym funkcjonowaniem – stwierdziła.

Naukowcy twierdzą, że procedura może poprawić samopoczucie, czyli psychiczne wzorce snu. Autorzy badań zauważyli, że może mieć pracę w terapii lub diagnostyce chorób sercowo-naczyniowych, nadciśnienia i.

Ale nie wszyscy są przekonani, że łatwa, nieinwazyjna procedura może mieć tak szeroki wpływ na samopoczucie.

Dr David Knopman, inny pracownik Akademii Neurologii w Stanach Zjednoczonych i nauczyciel neurologii podczas Mayo Clinic w Rochester w stanie Minnesota, stwierdził, że te badania naukowe nie dostarczyły dowodów na jakiekolwiek twierdzenia o korzyściach zdrowotnych.

„Rozmiary testów są niewielkie. Badania zostały źle przeprowadzone. Osobiście bym się przejmował twierdzeniami o skuteczności” – stwierdził.

24 lutego 2020 r. – Matematyk, dla wielu jest symbolem i bohaterem, Katherine Johnson została klasyczną pionierką.

Utworzony w 1918 roku w zachodniej Wirginii, Johnson kontynuował pokonywanie przeszkód będąc dziewczynką, a także jako afrykańskie Stany Zjednoczone. Znakomita z matematyki, stała się jednym z żyjących, którzy są pierwszymi komputerami ”, którą NASA zatrudniła, aby znacznie pomóc w dokładnych obliczeniach wymaganych w globalnym świecie, w którym rzeczywiste systemy komputerowe były niezwykłe, ogromne i powolne.

Skończyło się na tym, że została zatrudniona jako element Centrum Analiz Langley NASA w Hampton w Wirginii, a na koniec w rejonowej grupie zadaniowej. Na początku dla systemu obszarów w USA obliczenia podróży obszarowej zostały przeprowadzone przez. Johnson obliczył podróż obszarową Alana Sheparda w 1961 r., Pierwszą w kraju.

Zadanie, które wykonała ona, podobnie jak inne „komputery” Langleya, znalazło się w kronice bestsellerowego przewodnika Hidden Figures, który później stał się filmem nominowanym do Oscara.

Prezydent Barack Obama przyznał Johnsonowi medal prezydencki w 2015 roku.

Johnson zmarł w poniedziałek w wieku 101 lat.

Informacje o zdrowiu WebMD Szybka recenzja przez w dniu 24, 2020 © 2020 WebMD, LLC luty. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Uwaga redaktora: cała ta opowieść została zaktualizowana 24 października wszystkimi wiadomościami o premierze prezydenta Jimmy’ego Cartera przez centrum medyczne.

22 października 2019 r. – Były prezydent Jimmy Carter, lat 95, zostaje zwolniony przez ośrodek medyczny, w którym został skierowany z powodu niewielkiego złamania miednicy. Carter otrzymał przerwę po tym, jak wpadł do ich domu w Plains w stanie Georgia.

Carter został zwodowany z Phoebe Sumter Medical Center, według czwartkowych wiadomości.

“On spodziewa się, że w ich domu w Plains w stanie Georgia będzie nadal odzyskiwał równowagę i dziękuję wszystkim innym za ich potrzeby” – głosi produkcja.

To druga jesień, która już się rozpoczęła w bieżących miesiącach. Wcześniej potrzebował 14 nad okiem po upadku i uderzeniu głową w październiku w domu. Po jesieni Carter odwiedził Nashville, aby być częścią Cartera, czyli 36. prac z Habitat for Humanity.

Dodatkowo wpadł do ich domu na początku 2019 roku, łamiąc im biodro.

W 2015 roku Carter otrzymał plan leczenia, który przyszedł im do głowy.

Carter, znany ze swojej pracy humanitarnej, zaczął pomagać w utrzymaniu aktywnego harmonogramu.

„W ciągu ostatnich miesięcy zmniejszyliśmy ich niewiele. Mam 92 lata, on 95 lat, a teraz pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby całkowicie zaprzestać stałej pracy każdego dnia” – powiedziała jego żona Rosalynn Carter. Stwierdziła, że ​​mają harmonogram, który jest zajęty odwiedzaniem Atlanty z miesiąca na miesiąc, aby zainwestować czas w Carter Center.

„Skończę, kiedy będę musiał. Ale nie przestanę, dopóki nie będę musiał” – powiedział Jimmy Carter CNN.

Informacje o zdrowiu WebMD Sprawdzone przez 22, 2019

Informacja prasowa, Carter Center październik.

CNN: „Jimmy Carter trafił do szpitala po jesieni w domu w Georgii”.

Emory Winship Cancer Institute: „Fmr. Prezydent Jimmy Carter. ”

© 2019 WebMD, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

CZWARTEK, 30 stycznia 2020 r. (HealthDay News) – Po czterech latach spadków długość życia w Ameryce wydłużyła się w 2018 r., Poinformowali w czwartek przedstawiciele wellness.

Skok w trwałości wynika z spadku liczby ofiar śmiertelnych spowodowanych przedawkowaniem przez pierwsze 28 lat, podobnie jak w przypadku sześciu ofiar śmiertelnych z 10 głównych powodów.

Najnowsze informacje są w rzeczywistości przebłyskiem wspaniałej wiadomości dla zdrowia ludzi w USA, z obecnym spadkiem typowej długości życia wątpliwość, która początkowo rzuca światło na postęp dokonany w ostatnich latach.

„Tendencja polegająca na utrzymywaniu się lub zmniejszaniu się całkowitej liczby ludności w ciągu trzech lat została zatrzymana, wraz ze wzrostem długości życia w 2018 r.” – powiedział główny badacz Kenneth Kochanek za pośrednictwem ogólnokrajowych amerykańskich Centrów Kontroli i Prewencji zakażeń Centrum Statystyki Zdrowia (NCHS).

„Zmniejszenie śmiertelności w wyniku niezamierzonych wypadków w 2018 roku jest naprawdę odwróceniem trendu 2014-2017” – dodał.

„W latach 2014-2017 wzrost liczby ofiar śmiertelnych spowodowanych nieumyślnymi wypadkami prawdopodobnie w największym stopniu przyczynił się do skrócenia życia, a zmniejszenie śmiertelności z powodu nowotworów zrównoważyło tę poprawę długości życia” – stwierdził Kochanek.

W latach 2010-2014 długość życia wzrosła z 78,7 lat do 78,9 lat, a następnie spadła w latach 2014-2017 z 78,9 do 78,6 lat.

Jednak w 2018 r. Powrócił do 78,7 lat, co jednak będzie poniżej szczytu 78,9 lat w 2014 r. – stwierdził Kochanek.

10 głównych przyczyn zgonów w USA to choroby układu krążenia, przewlekłe choroby układu oddechowego, cukrzyca, grypa, samobójstwa, nowotwory i wypadki.

Między 2017 a 2018 rokiem spadła liczba zgonów z powodu guzów nowotworowych i urazów, które są prawdopodobnie najbardziej niezamierzone dla twojego wzrostu długości życia, wraz ze wzrostem śmiertelności i kompensacją zmiany długości życia, w tym Kochanek.

Na podstawie dr Howarda Koha, nauczyciela w Harvard T.H. Chan, klasa zdrowia publicznego w Bostonie, „Po wielu latach stabilizacji i malejącej długości życia w USA, ten roczny wzrost jest oczywiście mile widzianą wiadomością”.

Stwierdził, że jednak potrzeba więcej oceny, czyli szczegółowego czasu, aby ocenić, czy malejące style są niewątpliwie odwracane.

Serena Gordon HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 30 września 2019 r. (HealthDay News) – prawie 1 na 10 seniorów w USA nie ma wystarczającej ilości pożywienia do spożycia, badanie, które jest nowe.

Oprócz osób poniżej 65 roku życia, które kwalifikują się tylko dlatego, że są niepełnosprawne, 4 na 10 może głodować, w tym naukowcy.

„Ludzie często mają do czynienia z Medicare i dokładnie tym, jak je ulepszyć i poprawić dostęp do opieki, ale większość z tych problemów społecznych [głód] może być równie dużym problemem” – stwierdziła pisarka Jeanne Madden z Northeastern University w Bostonie.

Madden stwierdził, że dokuczliwy problem tego, co naukowcy nazywają „brakiem bezpieczeństwa żywnościowego”, nie jest zupełnie nowy. Formalnie rozumie się przez to niezdolność do zdobycia wystarczającej ilości żywności ze względów ekonomicznych.

Stwierdziła, że ​​w systemie opieki zdrowotnej coraz częściej robi się rzeczy, aby spróbować sobie z tym poradzić, na przykład badając pacjentów pod kątem problemu i zapewniając klientom korzystanie z pracowników socjalnych, którzy pomogą im znaleźć otwarte dla nich rozwiązania, na przykład pomoc żywieniowa uzupełniająca. Program (SNAP) za pośrednictwem rządu USA, który jest federalny.

„Ale jest to problem, który polega na tym, że ludzie systemowi naprawdę zmagają się. Całkowite radzenie sobie z nim w systemie percepcyjnym hamuje krwawienie” – dodał Madden.

Na potrzeby badań naukowych ona i jej grupa przejrzeli informacje od prawie 10 000 osób, które wzięły udział w badaniu Medicare 2016. Po prostu ponad 8 000 było w wieku powyżej 65 lat i korzystało z Medicare, a prawie 1600 było poniżej 65 lat, a także z Medicare.

Trzydzieści osiem procent osób poniżej 65 roku życia z pewnością głodowało. Nieco więcej niż 9% osób powyżej 65 roku życia przebywało na łodzi, czyli tak samo. Niebezpieczne aspekty, które zwiększały ryzyko głodu, obejmowały zarabianie znacznie poniżej 15 000 USD rocznie, cztery lub więcej chorób, które są przewlekłe i.

Dawn Apgar jest kierownikiem Wydziału Socjologii, Antropologii i Pracy Socjalnej na Uniwersytecie Seton Hall w Southern Orange w New Jersey. „To badanie podkreśla istotny problem, jakim jest brak bezpieczeństwa posiłków społecznych wśród starszych dorosłych” – stwierdziła.

„W Stanach Zjednoczonych zwykle nie mówi się o problemie głodu, a te badania są niezbędne, aby przypomnieć nam, że nadal istnieją rozbieżności między tym, kto używa wystarczającej ilości pokarmu, a pożywnym pożywieniem. Apgar, który nie był powiązany z badaniem.

Według pracowników HealthDay HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 25 listopada 2019 r. (HealthDay News) – Sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg została w niedzielę wypuszczona przez centrum medyczne po przyjęciu w piątek z i a.

Nagłówki wiadomości o jej powrocie i domu zdrowienia przekazała rzeczniczka sądu, Informacje ABC zgłoszone.

86-latek został początkowo zbadany w szpitalu w Waszyngtonie po złym samopoczuciu w piątek. Skończyło się na tym, że została następnie wykorzystana w The Johns Hopkins Hospital w Baltimore. Rzeczniczka powiedziała w sobotę, że jej gorączka i dreszcze zmniejszyły się po otrzymaniu antybiotykoterapii i płynów.

To był trudny rok dla Ginsburga, który w sierpniu ukończył plan leczenia nowotworów trzustki.

Po pierwszym zdiagnozowaniu guza w późnym lipcu, Ginsburg przeszedł trzytygodniowy kurs w Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku.

„Zakłócenie zostało ostatecznie rozwiązane i nie ma dowodów na infekcję gdzieś indziej w tułowiu” – stwierdził wówczas sąd. „Sędzia Ginsburg nadal ma krew, która jest okresowo i na skany. W tej chwili żadne dalsze leczenie nie jest wymagane”.

To był czwarty czas w walce z guzami nowotworowymi. Miała operację w 1999 r. I ostatecznie w 2009 r. Była leczona z powodu wczesnego stadium choroby. W późniejszym, czyli ostatnim roku, usunięto jej dwa złośliwe guzki z pozostałego płuca.

Krótka historia powrotu do zdrowia po niepowodzeniach związanych ze zdrowiem nie ukoiła nerwów liberałów, którzy martwią się, jak długo Ginsburg może zapewnić, gdy stabilność Sądu Najwyższego przesunie się w prawo, dzięki dwóm niedawno nominowanym prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Brett Kavanaugh i Neil Gorsuch.

Ale Ginsburg przypisuje swojej pracy, która jest twardą etyką, zdolność pokonywania wyzwań związanych ze zdrowiem. Oparte na Informacje ABC, poszła na regularne raz w tygodniu osobiste spotkanie Sądu Najwyższego w piątek, a ponadto pojawiła się na przyjęciu odbywającym się na zewnątrz. Ginsburg dodatkowo utrzymuje napięty harmonogram podróży.

„Uważamy, że praca jest właśnie tym, co mnie oszczędziło” – powiedział Ginsburg Informacje ABC we wrześniu, „ponieważ w przeciwieństwie do rozmyślania nad moimi prawdziwymi dyskomfortami, nad tym. Jeśli mam jakiś punkt widzenia do stworzenia lub podsumowanie, aby zobaczyć, rozumiem, po prostu zacząłem działać i mam teraz”

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 5 czerwca 2019 r. (HealthDay News) – Jeśli zdajesz sobie sprawę, że jakaś instytucja stara się pomóc w monitorowaniu swoich funduszy, ponieważ się starzeje, wcześnie może być winny.

Oto podsumowanie naukowców, którzy przebadali 243 dorosłych w wieku od 55 do 90 lat pod kątem umiejętności, które są finansowo wykonanymi skanami w celu oceny nagromadzenia blaszek beta-amyloidowych, z którymi są związane.

U kilku osób nie doszło do pogorszenia stanu zdrowia psychicznego, niektóre miały umiarkowane upośledzenie pamięci, a niektóre rzeczywiście zostały zidentyfikowane jako chore.

Autorzy badania stwierdzili, że szczególne umiejętności mają znaczenie finansowe w miarę starzenia się, a także w pierwszych fazach umiarkowanej niepełnosprawności pamięci, z porównywalnym spadkiem u mężczyzn i kobiet.

„Pojawiło się błędne przekonanie, że problemy ekonomiczne mogą wystąpić właśnie w późnych fazach demencji, ale może to nastąpić wcześnie, dlatego modyfikacje są niewielkie” – stwierdził starszy badacz P. Murali Doraiswamy. Jest nauczycielem i geriatrią na Duke University w Durham, N.C.

Naukowcy odkryli, że im większe były blaszki amyloidowe, tym gorsza była zdolność osoby do zrozumienia i wykorzystania podstawowych pojęć finansowych lub wykonywania zadań finansowych, takich jak obliczanie salda konta po uwzględnieniu poziomu wykształcenia i innych czynników.

„Im bardziej jesteśmy w stanie zdać sobie sprawę z możliwości podejmowania decyzji gospodarczych przez dorosłych i jak dokładnie to może się zmienić wraz ze starzeniem się, tym bardziej będziemy mogli powiadomić kulturę o tych problemach” – stwierdził Doraiswamy w wiadomościach Duke.

„Starsi dorośli mają udział, który jest nieproporcjonalny w wielu krajach, a także przewidywane 18 bilionów dolarów w samych Stanach Zjednoczonych” – zauważa Doraiswamy.

„Niewiele wiadomo o tym, które obwody umysłu leżą u podstaw zwiększonej utraty zdolności ekonomicznych w demencji. Biorąc pod uwagę wzrost liczby przypadków demencji w ciągu dziesięcioleci, które zbliżają się do ich podatności na oszustwa ekonomiczne, jest to sekcja o dużym znaczeniu dla badań naukowych” – dodał Doraiswamy.

Wiele osób oceniających bardzo wczesną demencję i chorobę Alzheimera koncentruje się na pamięci, wyjaśnia autorka badań Sierra Tolbert, badaczka z Duke.

Zdolność finansowa, na przykład 20-minutowa wykorzystywana w tych badaniach, może pomóc lekarzom monitorować psychologiczne funkcje jednostki w miarę upływu czasu, zaproponował Tolbert.

„Lekarze mogliby pomyśleć o proaktywnym doradzaniu swoim klientom, korzystając z tej skali, ale być może nie jest ona powszechnie stosowana” – stwierdził Tolbert podczas premiery wiadomości.

„Jeśli czyjeś wskaźniki spadają, byłby to sygnał niebezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że dzięki tym konkretnym badaniom więcej lekarzy będzie uważnych, że znajdziesz narzędzia, które mogą określić subtelne zmiany, które mogą pomóc klientom i rodzinom chronić siebie i swoje fundusze, „Włącznie z Tolbertem.

Wyniki badań zostały niedawno opublikowane w Internecie pod adresem The Journal of Prevention of Alzheimer.

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWA: Duke University, premiera wiadomości, 28 maja 2019 Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 24 lutego 2020 r. (HealthDay News) – Amerykanie mogą chcieć zrewidować etykietę dla nastolatka, który kocha trawkę. Więcej seniorów w USA używa tego leku teraz niż w przeszłości.

Odsetek osób w wieku 65 i więcej lat, które używają marihuany, wynosi 4,2%, w porównaniu z 2,4% w 2015 roku, na podstawie danych z ogólnokrajowego badania użycia narkotyków i dobrego samopoczucia w USA.

„Zmiana z 2,4 do 4,2, czyli wzrost o 75%”, stwierdził badacz, starszy Palamar, współpracownik w pracy, nauczyciel zdrowia populacji w klinice w Nyc University w Langone. „Nie rośnie, ale 75% to naprawdę całkiem spory wzrost, jak sądzę”.

Emily Feinstein, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny podczas koncentracji, oceniła badanie i skomentowała, że ​​trend „nie jest zaskakujący”.

„Po pierwsze, starsze osoby prawie na pewno będą odczuwać dyskomfort wraz z innymi chorobami, które są chroniczne” – stwierdził Feinstein. „Następnie staje się coraz bardziej dostępny i odpowiedni w kulturze. Oba te aspekty razem najprawdopodobniej napędzają ten trend”.

Ale Palamar nie uważa, że ​​rewolucja legalizacji marihuany, która przetoczyła się w kraju, skłoniła dziadka i babcię do podjęcia próby zioła, aby złagodzić bóle i problemy lub spędzić przyjemny wieczór.

Zamiast tego, jego zdaniem proporcja procesu starzenia się użytkowników konopi rośnie, ponieważ coraz więcej starszych osób zna obecnie garnek do gotowania.

„Wiele osób, które używają marihuany, jest procesem starzenia się do wieku 65 lat i starszych. Osobiście szczerze wierzę, że to właśnie je napędza” – stwierdził Palamar. „Spośród programu znajdziesz zupełnie nowych wtajemniczonych, ale nie sądzę, byś znalazł wiele starszych osób, które próbują po raz pierwszy w życiu”.

Niemniej jednak istnieje naprawdę dużo mniej seniorów, w których bierze udział więcej młodych ludzi, w tym Palamar. Chodzi po prostu o to, że całkowite spożycie marihuany nadal rośnie w Stanach Zjednoczonych, wpływając na prawie wszystkie połączone grupy osób.

Naukowcy z NYU przeanalizowali reakcje znacznie ponad 15 000 starszych dorosłych. Wykorzystanie doniczek wzrosło drastycznie w poszczególnych grupach seniorów w latach 2015-2018, w tym:

  • Kobiety (93% wzrost) w porównaniu z mężczyznami (58%), chociaż prawie dwa razy więcej mężczyzn używa w porównaniu do kobiet ogółem.
  • Wykształcenie wyższe (wzrost o 114%) w porównaniu ze szkołą, która jest dużo niższa (17%).
  • Gospodarstwa domowe, które zarabiają znacznie więcej niż 75 000 USD (129%) lub od 20 000 do 49 999 USD (138%), w porównaniu z osobami zarabiającymi mniej niż 20 000 USD (16%) lub od 50 000 do 74 999 USD (3%) rocznie.
  • Seniorzy zamężni (100% wzrost) w porównaniu z osobami samotnymi (45%).

Uwaga redaktora: cała ta opowieść została zaktualizowana 4 grudnia 2019 r.

3 grudnia 2019 r. – Były prezydent Jimmy Carter został zwolniony przez centrum medyczne, do którego skierowano go w sprawie.

Carter został przyjęty do kliniki Phoebe Sumter w Americus w stanie Georgia przez cały weekend.

Prezydent, który wcześniej był chętny do dalszego odpoczynku i powrotu do zdrowia w domu w Plains w stanie Georgia “, powiedział za pośrednictwem Carter Center.” On i pani Carter pragną wszystkim pokoju i radości w tym świątecznym okresie. “

Carter był po prostu ze Szpitala Uniwersyteckiego Emory przed Świętem Dziękczynienia, gdzie skierowano do niego krwawienie w ich umysłach po jesieni.

Carter, lat 95, spadł 2 razy w bieżących miesiącach. W spóźnionym październiku znalazł się w Plains i złamał miednicę. Wcześniej po miesiącu potrzebował 14 szwów nad okiem.

Został przyjęty do szpitala uniwersyteckiego Emory, gdzie musiał złagodzić nacisk na mózg związany z upadkiem w listopadzie.

Prezydent, który jest 39. adresatem i który przyszedł im do głowy w.

Informacje o zdrowiu WebMD szybkie Sprawdzone przez 03, 2019

Carter Center grudzień.

Atlanta Journal-Constitution: „Centrum medyczne Cartera w leczeniu chorób”.

Emory Winship Cancer Institute: „Fmr. Prezydent Jimmy Carter. ”

© 2019 WebMD, LLC. Lipiec wszystkie prawa zastrzeżone 25, 2019 – Patty Webster słyszała, jak jej mama mówi o śmierci. Świetny interes. Tak często się zdarzało, że ona i jej siostry czasami musiały powstrzymywać matkę przed przyniesieniem. Jednak jej wiadomość dotarła.

Zanim jej matka zmarła w 2016 roku w wieku 73 lat, osoba, która wcześniej odebrała jej zdolność komunikowania się. Ale jej domownicy dokładnie wiedzieli, czego pragnęła pod koniec swojego życia, było dla nich jasne, ponieważ to zrobiła. To pozwoliło im ogólnie dzielić się jej pragnieniami z jej lekarzami, a jeszcze innymi, dlatego też zdecydowała, że ​​może umrzeć.

„Byliśmy jej wokalistami” – twierdzi Webster. „Synu nie rozumiałem, jakim prezentem były w rzeczywistości wszystkie te wypowiedzi do tego czasu”.

Webster pracuje dla the, wysiłek związany z Instytutem, który ma siedzibę w Bostonie w celu poprawy. Wprowadzony w tym roku, zachęca poszczególne osoby do wygodnego radzenia sobie z opieką, jakiej pragną – a której nie chcą pod koniec życia. Badanie przeprowadzone przez połączony zespół w 2018 roku wykazało, że 95% ludzi w USA jest gotowych do rozmów na temat swoich pragnień. Ale nie więcej niż 1 na 3 osoby faktycznie wspomniały o wszystkim, co by sobie życzyły. Jednak pięć lat wcześniej liczba ta była bliższa 1 na 4. Wygląda na to, że więcej ludzi radzi sobie tak, jak chcą zginąć.

Posted in blog.